Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
Partnerské matrace 1  1 zdarma
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 84 €

Lamelové matrace

Označujú sa ako ortopedické, pretože si vďaka nim doprajete anatomicky správnu podporu tela. Majú lamely umiestnené vnútri matraca a vďaka pozdĺžnym pružiacim nosníkom  je možné nastavi maximálnu nosnos matraca. Zmäkčenie,  alebo stuženie pruženia matraca  môžete ovplyvni sami  pomocou výmeny pozdĺžnych jadier, ktoré sú umiestnené v strede pružiaceho nosníka.

Charakteristickým prvkom týchto matracov sú tri pozdĺžne pružiace nosníky, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitnej PUR peny podža hmotnosti užívateža

Na výber máte rôzne tuhosti matraca, varianty zónovania, vynikajú variabilitou a možno v nej vymeni žubovožné komponenty.

Tuhosti lamelových  matracov podža váhy užívateža:Lamelová matrace Sára klasik

  • do 60kg (šedý)
  • 60 - 80kg (modrý)
  • 80 - 110kg (růžový)
  • nad 110kg (oranžový)

 

Pre správnu funkciu matraca je dôležité, aby bol uložený na pevnom rovnom podklade bez ostrých hrán a hrotov (hustý latkový rošt, doska). MMatrac možno uloži aj do postele s bočnicami. Plochu na ležanie zapusti aspoň 5cm.

Ponúkame ortopedické lamelové matrace firmy JELÍNEK, ktorého matrace Sára a Zora získali prestížne ocenenie ČESKÁ KVALITA NÁBYTOK a matrac Sára dostal 6x za sebou značku akosti CZECH MADE

Pružný lamelový rošt zabudovaný vo vnútri matraca sa stal nadčasovým riešením pre zdravý spánok a dokonalý relax. Dokáže dostatočne pevne a zároveň citlivo skopírova tvar tela užívateža a správne ho podoprie, dokonale uvožni a pretiahnu.

Firma Jelínek vyrába matrace z testovaných, zdravotne nezávadných materiálov a vďaka tomu sú určené pre širokú verejnos. Nevyhnutnými vlastnosami sú priedušnos, pružnos, pevná a tvarová pamä. Samozrejmosou sú snímatežné pracie poahy.

Vybra si môžete z poahu:

  • Bavlna - vyrobený zo 100% bavlny a je vhodný pre alergikov a astmatikov. Možno ho vyvari pri 90°C
  • Micro Active - skladá sa z troch vrstiev, zaručuje dobrý odvod vlhkosti a predĺženú životnos. Vyznačuje sa schopnosou aktívne niči plesne a baktérie. Je vhodný pre alergikov, dá sa pra pri 60°C.
  • AloeVera - obsahuje výažok známej rastliny Aloe Vera, ktorá sa vyznačuje svojimi hojivými účinkami na kožu. Aróma rastliny zabraňuje vzniku zápachov, odstraňuje nepriaznivé mikroorganizmy a poskytuje tak ochranu proti baktériám a plesniam. Poah sa vyznačuje vysokou absorpciou vlhkosti, je vhodný pre alergikov a možno ho pra pri teplote do 60°C.

Matrac je možné vyrobi v rôznych rozmeroch priamo na mieru zákazníka.

Lamelové matrace sú vyrábané z rôznych materiálov. Tieto materiály sa používajú ako roznášacia vrstva na matrac a sú teda umiestnené medzi lamelami a poahom matraca.

Roznášacie vrstvy

Pěny u lamelových matracíPUR pena - polyuretánová pena vyznačujúca sa dobrou pevnosou a pružnosou. Je to  vysoko priedušný materiál, ktorý vďaka drobným výstupkom (výčnelkom) na vrchnej strane prevzdušňuje matrac a chráni ho pred roztočmi. Výška matraca z PUR peny je 15cm.

Talalay LATEX
- vyrobený špeciálnou metódou zo zmesi prírodného a syntetického kaučuku. Je vežmi elastický a zachováva si pružnos a nosnos aj po mnohoročnom používaní. Vďaka otvoreným pórom zaručuje vyrobené prevzdušnenie a tepelnú pohodu. Matrac s Talalay latexom má výšku 15cm.

NAWAPUR
- prírodná, priedušná a ekologická pena, ktorá má vynikajúce mechanické vlastnosti. Jej hlavnou zložkou je rastlinný výažok z byliny ricínu obyčajného, známeho ako ricínový olej. Výška matraca s penou Nowapur je 17cm.

Embrance
- lenivá, vysoko komfortná latexová pena s visko-elastickým efektom, ktorá je vežmi priedušná a zaručuje jedinečnú termoreguláciu. Táto pena telo dokonale podoprie a nevytvára žiadny protilátky. Latexová pena embrance umožňuje žahké otáčanie užívateža a vždy je dodávaná v kombinácii s 2cm silnou penou DURÉN KOMFORT. Celková výška matraca s penou embrance je 17cm.

Termopur
- visko-elastická (lenivá) pena, ktorá zaručuje príjemnú mäkkos na povrchu matraca. Dokáže sa vežmi citlivo prispôsobi tvaru a teplote tela. Odporúča sa pre citlivých jedincov, ktorí vyžadujú mäkkos povrchu matraca.  V roznášacej vrstve termopur nedochádza k otlačeniu v oblasti ramena a bedra. Po celej svojej ploche je vybavená zmäkčujúcimi nopkami, ktoré zaručujú jej dokonalé prevzdušnenie. Dodávaná je v kombinácii s 2cm penou DURÉN KOMFORT a jej celková výška je 17cm.

 

vežkou výhodou týchto matracov je jednoduchá výmena všetkých komponentov, ktorými si predĺžite funkčnos matraca na ďalšie obdobie bez nutnosti kupova nový matrac. Výmeni možno  poah, roznášaciu vrstvu slebo pružiace nosníky.

 

 

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0