Objednávky expedujeme štandardným spôsobom. Dodacie doby sa nemení.
+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 82 €

Rošty 85x195 cm

Rošt v rozmere 195x85 cm sa ukladá do atypických alebo starších typov postelí. Pokiaž máte záujem o iný rozmer roštu, tak sa pozrite do našej ďalšej sekcie. V prípade záujmu vám vyrobíme aj rošt na mieru. Rošty v tomto rozmere dodávame do 1 - 2 týždňov.

Rošt do postele 85x195

Ponúkame rošty latkové aj lamelové, pevné, polohovacie aj motorové rôznych rozmerov. Vyrobíme vám rošt v rozmere 195x85 cm podža vášho želania. Možné vyrobi tiež odklápacie do úložného priestoru. Našu ponuku roštov nájdete tu.

Lamelový rošt 195x85

Jedným z možností roštu je tiež lamelový, ktorý je pružný a pomáha lepšiu cirkuláciu vzduchu matraca. V rozmere 195x85 je možné vyrobi pevný aj polohovatežný lamelový rošt. Príkladom je pevný lamelový rošt Primaflex, ktorý sa skladá z 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových púzdrach.

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0