+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 82 €

Ortopedická lamelová matrac Náhradní roznášecí vrstva

  • ZźAVA -5%
Výrobca: Jelínek
Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týdnů

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Náhradné roznášacia vrstva na matrace Sára Klasik, Sára Max a Zora.

Pri objednaní uveďte rozmer matraca do poznámky v objednávke.

Možno si vybra z rozmerov matracov do 200x90 alebo do 240x120cm.

Vlastnosti roznášacích vrstiev u matracov

Na pružný lamelový rošt je položená priedušná roznášacia vrstva, zaisujúca rovnomerné rozloženie váhy tela bez bodových tlakov, čo je nevyhnutné pre správny krvný obeh.

Zákazník si môže vybra roznášaciu vrstvu z tzv. Studenej PUR peny, TALALAY latexu, NAWAPUR, TERMOPUR alebo luxusnej latexovej peny EMBRACE.


Studená PUR pena sa vyznačuje vysokou pevnosou a pružnosou. Je to vysoko priedušný materiál, ktorý má na vrchnej strane drobné výstupky nopky. Tie ešte viac prevzdušňujú povrch matraca a obmedzujú tak výskyt roztočov, ktorí potrebujú k životu a množeniu vlhké prostredie. V neposlednom rade pôsobí nopky jemným masážnym efektom.
Výška dosky je 5 cm.
Povrchová tvrdos - tvrdá.


Talalay naturLATEX je vyrobený špeciálnou metódou z prírodného kaučuku. Charakteristickou vlastnosou tohto materiálu je jeho vysoká bodová elasticita a uchovanie pružnosti a nosnosti i po mnohoročnom používaní. Svojimi otvorenými pórmi zaručuje výborné prevzdušnenie a tepelnú pohodu.
Výška dosky je 7 cm.
Povrchová tvrdos - stredne mäkká.


NAWAPUR - prírodná, ekologická, priedušná pena, ktorej hlavnou zložkou je rastlinný výažok z byliny ricínu obyčajného, známy ako ricínový olej. Pena má vynikajúce mechanické vlastnosti (pevnos, pružnos, elasticitu).
Výška dosky je 7 cm.
Povrchová tvrdos - stredne tvrdá.


EMBRACE - prvý na svete? Lenivá? vysoko komfortná latexová pena s visko-elastickým efektom (citlivá prispôsobivos teplote a tvaru) s otvorenou štruktúrou latexových buniek. Zaisuje jedinečnú termoreguláciu a priedušnos. Telo dokonale podoprie, nevytvára žiadny protitlak a umožňuje tak žahké otáčanie. Latexová pena EMBRACE je vždy dodávaná v kombinácii s 2cm silnou penou DURÉN KOMFORT.
Výška dosky je 7 cm.
Povrchová tvrdos - mäkká.


TERMOPUR - visko-elastická (tzv. Lenivá) pena, obsahujúca visko-elastickú prísadu, ktorá zaručuje vežmi príjemnú mäkkos povrchu matraca. Pena TERMOPUR sa dokáže vežmi citlivo prispôsobi teplote a tvaru tela. Roznášaciu vrstvu TERMOPUR odporúčame zvl᚝ citlivým jedincom, vyžadujúcim príjemnú mäkkos povrchu matraca
(Nedochádza k otlačeniu v oblasti ramena alebo bedra). Visko-elastická pena TERMOPUR je po celej ploche vybavená zmäkčujúcimi nopkami, zaručujúcimi dokonalé zmäkčenie a prevzdušnenie. Latexová pena TERMOPUR je vždy dodávaná v kombinácii s 2cm silnou penou
DURÉN KOMFORT. Výška dosky je 7 cm.
Povrchová tvrdos - mäkká.

CELLPUR - je komfortná priedušná PUR pena a v kombinácii s vláknom TENCEL otvára novú dimenziu v hygiene a komfortu. Vlákno prirodzenou cestou prijíma vlhkos, ktorú potom rýchlejšie uvožňuje do okolitého prostredia. V porovnaní s ostatnými vláknami vykazuje TENCEL najvyššej schopnos absorbcie vlhkosti. Vzniká suché a príjemné prostredie pre spánok, ktoré ocenia predovšetkým alergici a astmatici.
Ideálna vožba pre užívatežov, ktorí sa viac potia a tiež pre užívatežov, ktorí potrebujú citlivo podoprie oblas bedra a ramena.
Výška dosky je 7 cm.
Povrchová tvrdos - stredne mäkká.

Xdura je unikátna pena, ktorá sa už na prvý pohžad líši od ostatných materiálov. Tento jedinečný materiál patrí medzi univeerzální mäkkou penu vhodnú pre Vᚠpohodlný spánok bez potenia či prehrievania. Xdura kombiné všetky vlastnosti moderných pien a svoju kvalitu dokazuje výrobrnými Výsledné testov v príslušných štandardoch hodnotenia.


Pri cene objednávky nad 165 Eur doprava po celej SR ZDARMA.

CenaKusov
NAWAPUR deska do rozměru 200x90 160 €
Vyrovnávací podložka 2cm do rozměru 240x120 47 €
Vyrovnávací podložka 2cm do rozměru 200x90 41 €
PUR deska do rozměru 200x90 84 €
EMBRANCE deska do rozměru 200x90 416 €
X-DURA deska do rozměru 240x120 190 €
PUR deska do rozměru 240x120 95 €
EMBRANCE deska do rozměru 240x120 432 €
X-DURA deska do rozměru 200x90 178 €
Deska PUR Ergoflex do rozměru 200x90 106 €
Deska PUR Ergoflex do rozměru 240x120 119 €
NATUR LATEX deska do rozměru 200x90 261 €
NATUR LATEX deska do rozměru 240x120 282 €
NAWAPUR deska do rozměru 240x120 172 €
CELLPUR deska do rozměru 200x90 178 €
CELLPUR deska do rozměru 240x120 190 €
Spä na Lamelové matrace
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0