ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 86 €

Ako Vám tovar doručíme?

 • Informácie o balenie tovaru
 • Prepravné spoločnosti
 • Služby pri preprave tovaru
 • Osobný odber
 • Cena prepravy
 • Kedy bude tovar expedovaný
 • Problém s doručením

Informácie o balenie tovaru Vyskúšanie matracov na 30 nocí

V závislosti na predĺžení vyskúšanie matracov na 30 nocí zasielame matrace v dvoch priehžadných obaloch. Jeden z týchto obalov slúži na prepravu matracov a druhý následne k jej vyskúšanie.

Prepravné spoločnosti

K preprave tovaru, ktorý expedujeme z nášho skladu vo Veselí nad Moravou, využívame niekožko prepravných služieb, aby sme mohli zákazníkom ponúknu najvhodnejšie a najvýhodnejší typ prepravy.

Využívané prepravné služby:

 • Toptrans Prepravna služba Toptrans
 • Vlastný automobil

Služby pri preprave tovaru

Vzhžadom k využívaniu prepravy Toptrans môžeme našim zákazníkom ponúknu doplnkové služby, aby doručenie tovaru bolo komfortnejšie. U objednávky je tak na výber:

 • Výnos tovaru - asistovaný výnos tovaru, vodič Vám s výnosom pomôže, u väčších zásielok je nutné mu pomôc. Vodič jazdí sám. Cena služby 16EUR
 • Odvoz starého tovaru - zabezpečíme za Vás odbornú likvidáciu použitých matracov. Cena služby 47Eur
 • Večerné doručenia - služba je poskytovaná v čase od 16:00 do 20:00. Cena služby 16EUR

Osobný odber

Niektorým zákazníkom nemusí vyhovova časový rámec doručenia objednávky prepravnou službou (v predpokladaný čas doručenia sú napríklad v práci). Títo zákazníci tak isto ocenia možnos vyzdvihnutia zásielky na niektorom výdajnom mieste prepravnej spoločnosti.

Keďže nejde o nᚠsklad, ale o depo prepravnej spoločnosti a je nutné tovar na toto miesto doruči, je táto služba spoplatnená. Zákazník teda zvolí typ prepravy prepravnou službou a do poznámky uvedie, že si praje tovar vyzdvihnú na depe prepravnej spoločnosti.

Tovar je však možné vyzdvihnú zadarmo na našej predajni alebo v našom sklade vo Veselí nad Moravou.

Cena prepravy

Pri objednávke nad 152Eur je doprava po slovenskom republike zadarmo. U objednávok v nižšej hodnote je cena prepravy 16EUR za celú objednávku.

Preprava zdarma platí len u tovaru, ktorý je takto označené. U niektorého tovaru je preprava účtovaná z dôvodu rozmerov a váhy zásielky. Presná výška prepravného je vždy uvedená pri výbere typu prepravy.

Kedy bude tovar expedovaný

Tovar skladom expedujeme do 3 pracovných dní v závislosti od vyaženia prepravných služieb. Zároveň sa snažíme, aby bol tovar odoslaný v čo najkratšom termíne.

Problém s doručením

Ak nebola zásielka doručená v prisžúbenom termíne alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní, obráte sa prosím na nás na telefónne číslo +420 511 146 749.

Najčastejšie príčiny nedoručenie zásielky

 • Tovar nebol naložený o z dôvodu poškodenia - zakladáme si na tom, že zákazníkom zasielame tovar len v bezchybnom stave. Z tohto dôvodu pred naložením tovaru prepravcovi dochádza k finálnej dôkladnej kontrole. Pri odhalení najmenšieho poškodenia tovaru, zásielku nenaložia. Pokiaž je to možné, obratom nakladáme nový, nepoškodený kus alebo objednávame nový tovar vo výrobe. O postupe Vás vždy informujeme.
 • Prepravca nevložil do schránky oznámenie o nedoručení - môže sa sta, že Vás prepravná služba na adrese v danú dobu nezastihne. Aby sme predchádzali tejto komplikácii, zasielame zákazníkom mail o expedíciu tovaru s odkazom na sledovanie zásielky spolu s informáciou o predpokladanému termínu doručenia. Vodič prepravnej služby potom v deň doručovania kontaktuje zákazníkov telefonicky.
 • Zásielka bola počas prepravy poškodená - v tomto prípade začíname s prepravnou službou reklamačné konanie a zákazníkovi odosielame prípadne objednávame vo výrobe nový tovar.
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0