Kam so starým matracom

Vᚠstarý matrac už nespĺňa Vaše nároky? Pokukujete po novom matraci, ale desí Vás predstava, čo so starým matracom? V tomto Vám radi pomôžeme.


Z čoho matrace sú?

Matrace sa skladajú z rôznych druhov plastov,

PUR pena

môže sa jedna o polyuretánovú penu (PUR pena), lenivú penu, latex. Ďalej môžu matrac tvori kombinácie týchto materiálov s prírodnými materiálmi, ako sú kokosové vlákna (napríklad matrac zo studenej peny King), alebo kov v podobe pružín.


Každý doma iste triedi odpad a ako bolo povedané, matrace sú prevažne plasty. To ale neznamená rozreza matrac a odovzda ho do žltých kontajnerov na plast. Materiály, z ktorých je matrac vyrobený, nepatria do bežných plastov. A už vôbec starý matrac nelikvidujte v ohni. Pri spažovaní totiž unikajú do ovzdušia zdraviu škodlivé látky.

Najlepší spôsob, ako sa zbavi starého matraca je pri objednávaní nového matraca (napríklad matrac v akcii 1 +1 zadarmo) Pri výbere dopravy zvožte odvoz starého tovaru. Za 35 Eur tak zabijete dve muchy jednou ranou. Starý matrac Vám už doma nebude prekáža a prispejete k ochrane prírody, pretože staré matrace likvidujeme ekologickým spôsobom.

 ekologická likvidace matrace

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2023 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0