Kam so starým matracom

Vᚠstarý matrac už nespĺňa Vaše nároky? Obzeráte sa po novom matraci, ale desí Vás predstava, čo s existujúcim matracom?
Kam so starým matracom

 
 
 
Je čas sa rozlúči
odvoz starých matracov

 

Najlepší spôsob, ako sa zbavi starého matraca, je pri objednávaní nového matraca (napríklad matrac v akcii 1+1 zadarmo), zvoli pri výbere dopravy ODVOZ STARÉHO TOVARU.

 

-------------------------------------------------- -----

Za cenu 47Euro tak zabijete dve muchy jednou ranou.

  -------------------------------------------------- -----

Starý matrac Vám už doma nebude prekáža a prispejete prírode, pretože staré matrace likvidujeme ekologickým spôsobom.

 Kam so starým matracom
Kam so starým matracom
 
 
 
Každý doma určite triedi odpad,

a ako vieme, matrace sú prevažne plasty. To ale neznamená rozreza matrac a odovzda ho do žltých kontajnerov na plast. Materiály, z ktorých je matrac vyrobený, nepatria do bežných plastov. A už vôbec starý matrac nelikvidujte v ohni. Pri spažovaní totiž unikajú do ovzdušia zdraviu škodlivé látky.


 
 
Ako službu objedna?

Službu odvozu starého tovaru si volíte pri odosielaní objednávky v kroku pri vožbe dopravy. Alebo môžete svoju požiadavku uvies do poznámky objednávky. Možnos je aj kontaktova nás telefonicky a radi Vám so všetkým pomôžeme.
Kam so starým matracom
 

 


 
Pripravili sme pre vás jednoduchý postup na odvoz starého matraca!


Ak zvažujete odvoz vášho starého matraca s našimi službami, mámeKam so starým matracom pre vás pár tipov, ako to urobi čo najžahšie:
 
 

Ako pripravi matrac na jeho poslednú cestu?


Kžúčovým bodom odvozu starého matraca je jeho hygienické zabalenie do igelitového obalu. Bez riadneho zabalenia nie je možné, aby vodič starý matrac prevzal.
 
  

Kde vezmem taký vežký obal?


Nie je potrebné, aby ste sa starali o vhodný obal.Kam so starým matracom
odvoz starých matracov

Igelitový obal, ktorý je potrebný na odvoz, bude pripravený spolu s novým matracom, ktorý vám doručíme. Stačí starý matrac starostlivo vloži do obalu a zaisti lepiacou páskou, ktorú si pripravte vopred. Tým

zaistíte príjemnú a hygienickú manipuláciu so zásielkou vodičovi, ktorý si zabalený starý matrac prevezme.

Pokiaž by matrac nebol hygienicky zabalený, nie je možné, aby prepravca zásielku prevzal a služba odvozu starého tovaru by prepadla bez náhrady na možnos vrátenia jej poplaku.
 

                                                     Čo nasleduje?


Kam so starým matracomZjednodušili sme celý proces tak, aby bol pre vás čo najpríjemnejší. Vopred vás budeme informova o expedícii vašej objednávky pomocou SMS správy a e-mailu minimálne deň vopred. V deň doručenia sa vám ozve prepravca, ktorý sa postará o doručenie vašej objednávky a prevezme vaše staré matrace. Zvyšok, vrátane ekologickej likvidácie, nechajte na nás.

 

 

Pri každom kroku sme vám samozrejme nápomocní na našej info linke alebo chate a radi vám zodpovieme všetky otázky.

 

POMÁHAJME SPOLOČNE SEBE I PRÍRODE

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0