+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 82 €

Matrace vyrobené na mieru

Napíšte nám, o aký rozmer máte záujem na info@i-matrace.sk alebo pomocou nášho formulára.

Niekožko rád pre meranie matraca:

Ak vám nevyhovuje  štandard, kúpte si matrac na mieru

Matrac môže  správne plni svoju funkciu len vtedy,  ak správne „sedí“ v posteli a nedochádza k jeho poškodzovaniu, pohybu,  alebo dokonca k  vypadnutiu z postele. Vnútorné rozmery postele je treba  starostlivo mera  s presnosou na mm. Matrac možno totiž vyrobi s toleranciou + -5mm. S vežkosou jadra alebo hrúbky poahu si potom nemusíte robi starosti. Pri výrobe sa s nimi počíta. Obavu  nemusíte ma ani pri vkladaní obliečky medzi rám postele a matrac. Matrac aj poah na nej sú pružné a povolia presne tak, aby bolo možné medzi matrac a bočnicu postele vloži roztvorenú dlaň. Uvádzajte teda vždy vnútorné rozmery rámu. Pre väčšiu istotu merajte pri hlave aj pri nohách.


Ako je to s výškou matraca?

Matrac je možné upravi na dĺžku, aj na  šírku podža  želania zákazníka. Výška matraca sa nemení a závisí od jeho zloženia. Pri výbere je potrebné myslie aj na výšku. Čím vyššie je  jadro, tým je komfortnejšie, ale aj drahšie. Nie vždy sa dá do rámu postele umiestni matrac s výškou napr. 20cm. Závisí to od zápustnej hĺbky pre rošt (od hornej hrany bočnice po držiak roštu) a od výšky roštu.

Na zabránenie pohybu má by vždy aspoň 1/4 matraca krytá bočnicou postele. Teda pri 20 centimetrovom  matraci by aspoň 5 cm malo by krytých rámom.

Alebo naopak, ak máte bočnicu príliš vysokú a zvolíte matrac s výškou 14cm, môže sa Vám sta, že bočnice budú zavadza. Viac informácií ohžadom výšky matraca sa dočítate v článku výška matraca = kvalita spánku

Elegantným riešením je ma v posteli nastavitežné kovania, ktorými môžete zápustnú hĺbku podža potreby nastavi. Nie všetky postele sú však týmto kovaním vybavené.


Cena a termín dodania atypu

Cena za atypický rozmer potom vo väčšine prípadov zodpovedá najbližšiemu najvyššiemu štandardnému rozmeru. Príplatky sú za predĺženie dĺžky, alebo šírky.

Dodacia doba sa pohybuje od 3 do 14 dní v závislosti od typu matraca. Vo väčšine prípadov ide o dodaciu dobu do 5-tich dní. Presnejší termín dodania Vám potom radi oznámime.

Napíšte nám, o aký rozmer máte záujem na info@i-matrace.sk alebo pomocou nášho formulára.

Povedzte nám, čo vám vyhovuje. Matrace na mieru sa jednoznačne podriaďujú vám. Ak chcete vedie, kožko by stáli práve vaše matrace skôr, než si ich objednáte, stačí kontaktova autorizovaných predajcov matracov. E-shop i-matrace.sk tieto informácie oznamujú rýchlo a bezplatne.


Pod atypické matrace  pravdepodobne budete potrebova tiež rošt na mieru. Žiaden problém. Radi vám poradíme v našom článku Výroba roštu na mieru.

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2020 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0