Výroba roštu na mieru

NAŠE TIPY

Máte atypický rozmer? Nevadí. Rošt vám vyrobíme na mieru podža Vašich požiadaviek a dopravíme Vám tovar až domov. Stačí, keď nám oznámite, o aký typ a rozmer máte záujem a my Vám obratom oznámime cenu.
Rošty je možné vyrobi až do šírky 140 cm a predĺženej dĺžky 220 cm.

Pokiaž máte rošt vybraný a len Vám nevyhovuje rozmer, môžete rošt štandardne objedna. Na konci objednávky potom do poznámky uveďte požadované rozmery roštu. Naši pracovníci Vás budú kontaktova, aby si rozmer overili a skonzultovali s Vami i cenu roštu a dodací termín.

Výroba roštu na mieru

Pre štandardné rozmery postele, ako napríklad rozmer 200x90 cm, sa vyrába rošt vežkosti 195x89 cm. Povedzme teda, že potrebujete rošt pre matrac 200x90 cm a pri objednaní zvolíte rozmer roštu 200x90 - bude teda dodaná vežkos roštu práve 195x89 cm. Tento zmenšený rozmer je pre štandardné rozmery braný automaticky a pri výrobe sa s menším rozmerom počíta. Tento štandard potom dodržiavajú všetci výrobcovia roštov.
Ak však máte záujem o inú vežkos roštu, je potrebné uvies do poznámky presné požadované rozmery v cm. Dodacia doba atypického rozmeru sa potom pohybuje okolo 3 týždňov.

 Ak si nie ste istí, ako vybra vhodný rošt, prečítajte si článok Ako vybra vhodný rošt alebo rovno prejdite na ponuku roštov.

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0