Matrac alebo čabraka?

Čabraka je vhodný doplnok  podkladov postelí, vážand a matracov. Nazýva sa aj vrchný matrac. Vykúzlite si zmäkčenie alebo naopak stuženie vašich existujúcich podkladov. Čabraka sa hodí na nové aj staršie matrace. Vďaka tomuto matracu nedochádza k opotrebovaniu vašich existujúcich podkladov a predĺži sa tak ich životnos

Tento  vrchný matrac môže slúži aj ako podložka pre príležitostné spanie

Matracovú čabraku možno vyrobi z niekožkých druhov pien. Každá pena má svoju špecifickú vlastnos a výškuIlustračné foto čabraky

  • Lenivá pena (4cm) - mení svoju tuhos v závislosti na teplote . Pri telesnom kontakte zmäkne.

  • Studená pena (4cm) - zaručuje výbornú adaptáciu akejkožvek váhovej kategórie. Je priedušná, vzdušná a má dobré elastické vlastnosti.

  • Molitan (5cm) - matrace vyrobené z polyuretánovej peny, ktorá je kvalitná, má dobrú elasticitu a tvarovú stálos.

  • Latex (5cm) - latexová pena je komfortná, trvanlivá a má výbornú elasticitu. Je flexibilná a časovo stála. Po stlačení sa vežmi rýchlo vracia do pôvodného tvaru.

  • Bio pena (6cm) - vyrobená zo sójového extraktu. Matrac je pružný, elastický a znižuje tlakovú deformáciu.


Cena sa odvíja od materiálu, z ktorého je čabraka vyrobená.

Každý matrac disponuje snímatežným a pratežným poahom ÚPLET. Tento poah je pletený, hladký a má gramហ200g/m2. Je prešitý trojzónovým spôsobom (stred - hustejšie prešitie) a je možné ho pra v práčke na 60 °C.


 


My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2023 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0