Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
Partnerské matrace 1  1 zdarma
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 84 €

Kam so starou matracov

Vaša stará matrace už nespĺňa Vaše nároky? Pokukujete po novom matraci, ale desí Vás predstava čo sa existujúce matracov? V tomto Vám radi pomôžeme. PUR pena

Z čoho matrace sú?

Matrac sa skladajú z rôznych druhov plastov, môže sa jedna o polyuretánovej peny (PUR peny), lenivej peny, latex. Ďalej môžu matrac tvori kombinácie týchto materiálov s prírodnými materiálmi, ako sú kokosové vlákna (napríklad matrac zo studené peny King), či s kovom v podobe pružín.

Každý doma iste triedi odpad a ako bolo povedané, matrace sú prevažne plasty. To ale neznamená rozreza matrac a odovzda ju do žltých kontajnerov na plast. Materiály, z ktorých je matrac vyrobený nepatrí do bežných plastov. A už vôbec starú matrac nelikvidujte v ohni. Pri spažovaní totiž unikajú do ovzdušia zdraviu škodlivé látky.

Najlepší spôsob, ako sa zbavi starého matraca je pri objednávaní nového matraca (napríklad matrac v akcii 1 +1 zadarmo), zvoli pri výbere dopravy odvoz starého tovaru. Za 532Kč tak zabijete dve muchy jednou ranou: stará matrac Vám už doma nebude prekáža a prispejete prírode, pretože staré matrace likvidujeme ekologickým spôsobom.

 

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0