ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 87 €

Oblieček Mikrovlákno a Mikroflanel Gnome

Snímatežný poah:ÁNO
Pratežný poah:ÁNO
Zapínanie:Zip
Materiál:Mikroflanel
Detské:ÁNO
Záručná doba:2 roky
Tovar je: skladom > 5 ks doručenie do 1. týdne Otazníček

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Zamatový povrch mikroflanelu sa vyznačuje hladkosou a jemnosou na dotyk, čo zaisuje nielen príjemný komfort, ale aj luxusný pocit. Tento materiál má schopnos udrža teplo, čo je ideálne najmä v chladnejších obdobiach. Navyše je rýchloschnúci a žahko udržiavatežný, čo užahčuje starostlivos oň.

Ďalšou výhodou mikroflanelu je jeho schopnos nepúša vlákna, čo znamená, že sa nemusíte obáva nežiaduceho vytvárania vlákien na odeve alebo pokožke. Táto vlastnos prispieva k dlhodobému zachovaniu kvality materiálu.

Je vhodný aj pre alergikov , pretože nepúša vlákna a je hypoalergénny. Na oboch obliečkach sa nachádzajú zipsové uzávery , čo užahčuje ich nasadzovanie a vyberanie z matraca a vankúša.

CenaKusov
Rozměr 200x140 přikrývka, 90x70 polštář 31 €
Vysvětlivky: skladem do 1-2 týdnů
Spä na Obliečky Mikrovlákno a Mikroflanel
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0