ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 129 €

Prikrývky a vankúše Fillip standard set

Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týždne

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Set prikrývky a vankúše Fillip štandard je priedušný s príjemným povrchom, vhodný pre alergikov a astmatikov - možné pra do 60 ° C.

Rozvnoměrné rozloženie vlákna je zabezpečené prešitím.

Český výrobok.

 

Kolekcia Filip je vhodná najmä pre alergikov, ďalej je určená do zdravotníckych a sociálnych zariadení a pre verejný sektor.

Vysoká akos a trvalinvost výrobkov je zaručená povrchovým materiálom zo sypkovina - zo 100% bavlny. Náplň tvorí rúno zo 100% značkového polyestereu (duté vlákna) zn. WELLMAN. Svojim hladkým povrchom, väčším množstvom vzduchu, pružnosou, žahkosou a hygienickú nezávadnosou spríjemní komfort spanie.

Výrobky Fillip a Fillip STANDARD sú neustále zdokonažované a ich kvalita je sledovaná autorizovanými skúšobňami, najmä Textilnom skúšobným ústavom v Brne a Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne.

Výhodou je žahká údržba podža vyznačených pracích symbolov. Vzhžadom ku kvalite spracovania a použitým materiálom je možné pra tieto výrobky do 60 ° C.

Tovar je balené v luxusnej taške.

Pri cene objednávky nad 169 Eur doprava po celej SR ZDARMA.

CenaKusov
Přikrývka 135x200cm (1000g) + polštář 70x90 (900g) 64 €
Přikrývka 135x200cm (540g) + polštář 70x90 (900g)z 60 €

Warning: Use of undefined constant kusu - assumed 'kusu' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/clients/client0/web3/web/inc/vloz_ceny.inc.php on line 481
Spä na Prikrývky a vankúše
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2022 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0