+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 82 €

Anatomický zdravotný vankúš Lina

Snímatelný potah:ANO
Pratelný potah:ANO
Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týdnů

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Zdravotné vankúš Lina je ten pravý vankúš pre zdravý spánok prirodzenej polohe a to vďaka tvarovaným profilom výplne zo špeciálnej viskózna polyuretánovej peny. Táto pena má vynikajúce vlastnosti svoju tvárnosou, kedy sa aj pod miernym tlakom vytvaruje podža hlavy a krku. Priedušnos je zaručená dierovaním, ktoré zaisuje vertikálne odvetrávanie a tým je vhodný aj pre alergikov a astmatikov.

Poah vankúša je snímatežný a pratežný na 40 ° C. Je vyrobený z pleteniny? textília MicroCare, ktorá je vežmi príjemná na dotyk.


Čo je pamäová pena môže ponúknu?
pamäová, viscoelastická alebo tiež lenivá, kozmická alebo termoreaktivní pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhos podža tepla žudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu žahnete, pena sa pod Vaším telom akoby pomaly preborí.

Rozmery: 50x32x12 cm


Český výrobok


CenaKusov
35 €
Spä na Zdravotné vankúše
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0