ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 87 €

Detský vankúš Rosalinda

Snímatežný poah:ÁNO
Pratežný poah:ÁNO
Materiál výplne:duté vlákno
Materiál:polyester
Zapínanie:se zipem
Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týždne

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Vankúše Rosa-linda patrí medzi ekonomickou rad výrobkov s výborným pomerom cena / kvalita. Základným materiálom je polyester a to ako na povrchu, vo forme tkaniny z mikrovlákna, tak aj ako výplňový materiál.

Vďaka použitým materiálom majú výrobky radu Rosa-linda vežmi dobré antialergické vlastnosti - syntetické materiály sú nevhodné pre výskyt roztočov, baktérií a ďalších mikroorganizmov, navyše je možné pra až pri teplote 95 ° C čo je ďalší zo spôsobov, ako dosiahnu vysokú hygienu lôžkovín. Súčasne tieto materiály umožňujú ponúka kolekciu Rosa-linda za vežmi priaznivú cenu. Vďaka uvedeným vlastnostiam sú výrobky Rosa-linda vežmi obžúbené u širokého spektra zákazníkov a patrí dlhodobo k našim najlepšie predávaným výrobkom.

Povrch: 100% polyester.

Náplň: 100% polyesterové gužôčky.

Pranie odporučené na 95 ° C.

Vankúše ponúkame v rozmeroch 50x70cm s hmotnosou náplne 500g a 40x60cm s hmotnosou náplne 350g. Je možné zaobstara si vankúš buď so zipsom alebo bez zipsu.

Tovar je dodávaný v luxusnej priehžadnej taške.

Odporúčame prikrývku z radu Rosa-linda.

CenaKusov
Rozměr 50x70 (500g) zip 16 €
Rozměr 50x70 (500g) 15 €
Rozměr 40x60 (350g) zip 13 €
Rozměr 40x60 (350g) 12 €
Rozměr 40x40cm (220g) 8 €
Spä na Detské vankúše
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0