ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 87 €

Detská prikrývka Cashmere

Snímatežný poah:NIE
Pratežný poah:NIE
Pre alergikov:ÁNO
Materiál výplne:kašmírová vlna
Ročné obdobie:celoroční
Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týždne

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Prikrývka Cashmere má vynikajúce termoregulačné vlastnosti - jemnos a hrejivos.

Kašmír sa radí k najvzácnejším prírodným textíliám sveta. Jedná sa o luxusné záležitos, kde však neplatíme za značku, ale kvalitu.

výhody:

  • vynikajúce termoregulačné vlastnosti
  • vhodný pre alergikov a astmatikov
  • rovnomerné rozloženie rúna je zabezpečené prešitím
  • český výrobok

Poah je vyrobený zo sypkovina * - 100% bavlna
Náplň: 100% kašmírová vlna vo forme rúna


* Sypkovina je hustá tkanina prevažne z čistej bavlny, ale používajú sa aj zmesi s polyesterom alebo viskózou. Hlavným účelom je, že aj ten najjemnejší výplňový materiál (perie, srs atď.) Nesmie preniknú skrz a zároveň musí tkanina prepúša vlhkos.

Balené v luxusnej taške

 

Materiál Kašmír sa získava zo srsti horských (himalájskych) kôz. Patrí k najkvalitnejším a zároveň aj najdrahším výplňovým materiálom vôbec. Používa sa tiež na výrobu svetrov, šálov a pod. Jedná sa o luxusné záležitos, kde však neplatíme za značku, ale za kvalitu.
Kašmírskej kozy sa museli prispôsobi prírodným podmienkam v oblastiach, kde teplota často klesá až na -40 ° C. Preto má kašmírová vlna vynikajúce termoregulačné vlastnosti - jemnos a hrejivos, ktorá je mnohonásobne vyššia ako u ovčej vlny (až šesnásobná).
Získava sa vyčesávaním kašmírskych kôz v oblasti slabín, kde sa nachádzajú tie najjemnejšie a najkvalitnejšie vlákna. Týchto vlákien však nie je veža, preto sa ich dá ročne získa z jednej kozy 50 - 150 gramov.

CenaKusov
Rozměr 135x100cm (500g) 142 €
Spä na Detské prikrývky
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0