Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
Partnerské matrace 1  1 zdarma

Požiar výroby matracov Tropico

|   30.10.2020

Požár

30.10.2020

Nešastie nechodí po horách, ale po žuďoch. Hovorí jedno múdre príslovie. A tak sa nevyhlo ani tak úspešné výrobe matracov ako je Hilding anderes, známe ako Tropico.


Dňa 28.10. 2020 vo večerných hodinách zachvátil jedinú výrobnú halu v Roztokách pri Jilemnice na Semilsku mohutný požiar. Jeho sila bola zničujúce a pre výrobu definitívne.
Všetkým zamestnancom sa podarilo vyviaznu bez vážnejších zranení.


Čo táto nehoda znamená pre slovenský trh? Vežké straty nesčíta len výroba, ale aj všetci odberatelia. Mnoho matracov, ktoré sú v obžube, nebudú nejakú dobu na slovenskom trhu dosta.
Našou snahou je túto nemilú stratu aspoň čiastočne zaplni. Vďaka ďalším českým a slovenských výrobcom som schopní nahradi nedostupné matrace Tropico inými matracmi výrobcov ako je napr. Dřevočal.


S výberom vhodných matracov sme Vám k dispozícii na telefónnych linkách alebo e-mailu.


Spoločne zvládne zabezpeči kvalitný a pohodlný spánok všetkým našim zákazníkom s úsmevom a ochotou.


                                                                                                                                                          Vaše i-matrace.cz

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0