Partnerské matrace 1  1 zdarma

Nepokojný spánok

Slnko sa nachádza za horizontom a vy nemôžete zažmúri oči? Celú noc počítate ovečky a cez deň padáte únavou?

a tieto otázky môže by hneď niekožko odpovedí, napr. chrapot spolunocžažníka, plačúce diea, ranné susedské spory a stres. Dôvodom môže by aj zlý matrac. Spánok človeku slúži na reštartovanie organizmu a načerpanie sily na plnenie povinností nasledujúceho dňa . Ak nechcete začína deň s pochmúrnou náladou a bolesami,  kúpte si správný matrac.
Matrace Paola

Vlastnosti  správneho matraca využijeme len vtedy, ak budeme venova patričnú pozornos aj výberu správnych postežových roštov.

Existuje niekožko typov roštov, ktoré vám zaistia kvalitný spánok, napr.:

Tieto rošty poskytujú nielen priestor pre prevetranie matracov, ale aj možnosti nastavenia tuhosti lôžka. Tuhos záleží na individuálnej požiadavke jednotlivca. Vhodnú vožbu nemožno nijako zovšeobecňova, ale platí, že pre užívatežov s vyššou hmotnosou je vhodnejší tuhší matrac a naopak. Požiadavky sa líšia, najdôležitejšie je, aby ste sa na ňom cítili dobre vy sami. Vyspite sa do ružova!

 

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0