Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
Partnerské matrace 1  1 zdarma
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 84 €

Matrace pre vyššiu váhu

Na trhu existuje nepreberné množstvo ponúk matracov, ktoré sžubujú odpočinok pre telo a kĺby pri spánku. Pri výbere matraca Matrac pre každého, to je www.i-matrace.sknesmiete zabudnú tiež na svoju váhu.

Na hmotnosti totiž záleží, aj keď tomu niektorí neprikladajú dostatočnú váhu.

Vyššia hmotnos užívateža pochopilně znamená aj vyšší tlak na matrac, telo sa zaborí do hĺbky, a tým si vytvaruje vlastnú formu. Na túto skutočnos pri výbere nového matraca nezabúdajte.

Ak dáte prednos lacné a mäkšie matrac, tak počítajte s tým , že sa s ňou za krátky čas rozlúčite. Počas niekožkých mesiacov sa totiž taká matrace stane pre Vás ortopedicky nevhodnou az toho dôvodu tiež nepouživatelnou.

Typ - sadnite si na matrac, ak sa stlačí o viac ako 1/3, je pre Vás príliš mäkká a tým pádom nevyhovujúce.


Zbavte sa zdravotných ažkostí

Osoby s vyššou váhou alebo trpiace obezitou spravidla trápi celý rad súvisiacich zdravotných ažkostí. Väčšinou sa jedná o bolesti chrbta, krčnej chrbtice a tiež ažkosti s dýchaním. Tieto ažkosti môžete výberom správneho matraca značne ovplyvni.

Dnešné matrace sú vyrobené z moderných a kvalitných materiálov, ktoré udržujú chrbticu i hlavu v odporúčanej polohe, zabraňujú deformácii chrbtice a minimalizujú tým vznik bolesti. Navyše vhodne zvolený matrac vrátane anatomicky tvarovaného vankúša vám môže pomôc odstráni nepríjemné chrápanie a ostatné spánkovej neduhy.


Ako teda vybra matrac podža vyššej telesnej váhy?

Každá naša matraca je vybavená štítkom s maximálnym doporučeným zaažením. Nosnos matraca by mala by minimálne o 5kg vyššia než je vaša hmotnos. Keď si vyberiete matrac s nižšou hmotnosou, môže časom dôjs k jej preležaniu.
Matrac zo studenej peny Martina

  • Ak vážite viac než 100kg, tak si najskôr zistite maximálne zaaženie matraca. Ponúkame celý rad penových alebo pružinových matraci sa zaažením do 120, 130 alebo 150kg. Príkladom je sedemzónový matrac zo studenej peny Martina, ktorá je vyrobená z dvoch elastických pien, antibakteriálne a má zaaženie do 130kg.
    Ďalšou možnosou je matrac zo studenej peny Romantika s váhovým zaažením do 150kg, vyrobená z kašmírskej vlny a opatrená anatomickú a masážnou profiláciou. Teraz v akcii 1 + 1 zdarma za 7990Kč.

    Ortopedická lamelová matrac Zora
  • Pre osoby vážiace nad 150kg ponúkame ortopedické lamelové matrace, ktoré možno nastavi podža príslušnej váhovej kategórie a vytvori si tak ideálny podklad pre spánok. Príkladom je ortopedický lamelová matrac Zora, ktorá je vďaka svojmu zónovému nastavenia vhodná pre užívatežov s váhou do 200kg.


Matrac pre plnoštíhle by mala by dostatočne pevná a stabilná, aby si telo pri úplnom uvožnení našlo polohu pre odpočinok. Vožte matrac s pevnejším vystužením, kedy aj v tých najviac namáhaných častiach zostane tvarovo a kvalitatívne rovnaká.


Životnos matraca

Životnos matraca nezávisí iba na jej tvrdosti, ale aj od materiálu z ktorého je vyrobená. Z hygienického hžadiska je životnos matraca 5 - 7 rokov.


K matracom je dôležité tiež zvoli správny typ roštu. Jeho výber tiež nepodceňujte s ohžadom na vašu váhovú kategóriu. Rošty pre väčšiu záaž nesú označenie Mega. Tieto rošty majú zosilnenú konštrukciu (rám, silnejšie lamely a dimenzované uchytenie). Znesú hmotnos od 150 - 180kg. Medzi tieto rošty patrí napríklad pevný lamelový rošt Portoflex Mega alebo polohovatežný lamelový rošt Portoflex HN Mega. Obaja majú zaaženie do 150kg.

Správne zvolená matrac aj rošt robia divy, nepodceňujte teda ich výber!

 My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0