Partnerské matrace 1  1 zdarma
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 90 €

Matrace pre tandemovou postež

Kúpili ste si alebo zvažujete kúpu tandemové postele a hžadáte vhodné vyriešenie matracov? Aj s týmto Vám môžeme pomôc.

Tandemové a rozkladacie postele sa v poslednej dobe stávajú hitom. Sú praktické a pri zvolení vhodných matracov aj pohodlné. Ako ale vyrieši vhodne a vkusne umiestnenie matracov?

Existujú 3 spôsoby, ako túto situáciu vyrieši:

  • 2 vežké matrace na seba, bez opierky, tým získate pomerne vysokú "sedačku" a opierate sa o mnohokrát studenú a tvrdú stenu
  • 2 vežké matrace, jedna ako sedadlo, druhá ako operadlo, týmto získate dobrú výšku postele a navyše aj hlbšie sedaciu plochu než u predchádzajúcej varianty. Zároveň máte celú matrac ako opierku, takže vyhovie aj vyšším jedincom.
  • 1 vežká ako sedák a druhá vežká polená v tvare kniha ako operadlo. Jedná sa o rozdelení matrace na dva kusy, ktoré sú spolu spojené pomocou poahu. Prvé dve možnosti uloženia matrace sú najčastejšou ale najmenej pohodlné. Rozdelenie matraca formou tzv. Knihy totiž vyžaduje iné technologické postupy a tak sa môže ich obstaranie predraži

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0