Partnerské matrace 1 1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 82 €

Jeden vežký, alebo dva menšie matrace?

So svojimi partnermi zdiežame mnoho vecí. Spomeňme spoločné zážitky, financie, či domácnos. A čo napríklad postež? Tú si možno bez svojho partnera, či partnerky nevieme  ani predstavi. A matrac? Hoci sú postež a  matrac určené obom, mali by sme myslie na konkrétne potreby kvalitného spánku každého z nich. Tie môžu uspokoji jedine matrace na mieru. Teda jedna postež = dva matraceMatrace 1+1 zdarma

On alebo Ona

Matrace sú podobne individuálnou záležitosou ako výber oblečenia. Žena drobnej postavy  s nízkou  váhou by nikdy nenosila tričká a džínsy určené pre obéznych pánov a naopak. Rovnako tak je nemyslitežné, aby si tieto rozdielne postavy žahli na rovnaký matrac.

Preto vznikli tzv. partnerské matrace. Neožutujete, ak siahnete práve po nich. Fungujú na báze biopeny a gélových modulov. Bežné matrace zohžadňujú  hmotnos a výšku človeka. Partnerské matrace sú však svojimi parametrami prispôsobené záaži vytvárané buď ženami, alebo mužmi. Matrace majú sedem častí s rôznou pevnosou a tak sa každý partner môže dobre vyspa.

Pre dámy je vhodný matrac s ružovým označením, ktorý predpokladá zvýšený tlak v oblasti zadočka. Tieto špeciálne uspôsobené časti sú vytvorené na základe vedeckých zistení. Podža nich závisí  preležanie matraca od pohlavia. Zatiaž čo ženy majú kritickú vyššie spomínanú oblas zadočka, muži viac v oblasti brucha. Mužské matrace majú farbu modrú.

Dva je viac ako jeden

matrace nevynímajúc. Dva menšie matrace, ktoré budú dokonale vyhovova obom partnerom, budú  lepšie ako  jeden vežký  dohodnutý kompromisom. Na rozdiel od dvoch malých, jeden vežký matrac predstavuje celý  rad nevýhod. Od vysokej hmotnosti, cez ažkú manipuláciu, až po zhoršený prístup k úložnému priestoru.

Tiež je s ňou spojený problém s polohovaním roštu. Rošt sa dodáva len k matracom s rozmermi  max. 200x140cm. Keďže ide o neštandardnú vežkos matraca s roštom, už aj za ňu budúci majitež pripláca nemalý peniaz. Do bežnej vežkosti dvojlôžka však chýba ešte štyridsa centimetrov.

Po priblížení oboch matracov k sebe, nevzniká medzi nimi žiadna medzera, preto si partneri môžu uži aj čas postele svojej drahej polovičky. Doliehajú tesne k sebe.

Obavy o estetický dojem dvoch matracov sú tiež úplne neopodstatnené. Cez matrac sa dá šikovne prehodi prestieradlo a medzeru medzi nimi nezazrie ani skúsené oko svokry.

 

Tretinu nášho života strávime spánkom. Nie je na škodu dôkladne porozmýšža o tom, ako si túto dlhú dobu čo najviac spríjemníme a ešte z nej aj čo najviac vyažíme. Kvalitný spánok totiž  prispieva k dlhovekosti, k spomaleniu starnutia, ku koncentrácii,  alebo k posilneniu imunitného systému.

 

Partnerské matrace:

  • Doprava zadarmo
  Matrac Nora 1 1

  Nora

  Záruka na zboží 3 roky do hmotnosti 110Kg snímatežný poah pratežný poah tvrdost: Střední a Tvrdá zóny: 5 zón
  Skladom > 5ks

  Matrac Nora je zložená z dvoch pětizónových elastických pien odlišných ...

  od 297€
  detail
   • Doprava zadarmo
   Matrac Malaga 1 1

   Malaga

   Záruka na zboží 3 roky do hmotnosti 130Kg snímatežný poah pratežný poah tvrdost: Střední a Tvrdá zóny: 7 zón
   Skladom > 5ks

   Kvalitný sedemzónový matrac, ktorého nosné vrstvy tvorí kombinácia ...

   od 459€
   detail
   My Vám zavoláme
   Zadajte svoje tel. číslo
   Š 2007-2021 I-MATRACE.SK
   Naše obchody

   Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

   Webdesign: studioQe
   0