+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.

Ako správne vybra detskú postiežku

Podža odbornej literatúry v priemere novorodenec prespí 16 hodín denne. Hoci sa táto doba postupne skracuje, je vežmi dôležité venova výberu postiežky pozornos. Veď je pre bábätko jeho postiežka prakticky celý svet.

Bezpečnos hrá prím

Stabilná konštrukcia postiežky je zárukou bezpečia bábätka. Nebezpečenstvo úrazu predídeme elimináciou ostrých hrán a nebezpečných výstupkov. Ideálnou vožbou je drevená postiežka so zaoblenými hranami. Dôležitým aspektom je ošetrenie postiežky zdravotne nezávadným lakom či farbou.

Ďalším dôležitým parametrom je vzdialenos zvislých prvkov. Tie by od seba mali by minimálne 2,5 cm a maximálne 6,5 cm. Predídete tak možnému vypadnutiu alebo zaklínění končatiny či hlavičky.

Nastavenie výšky matrace Detská postiežka Anetka

Patrí taktiež medzi bezpečnostné prvky. V prvých týždňoch života bábätko stále leží a môže tak zostáva najvyššej polohe. Akonáhle sa však začne pretáča na bruško, sada alebo kžaka na pätičky, nastáva čas posunú matrac do nižšej polohy. Pre deti, ktoré sa už dokážu samostatne postavi je vhodná najnižšia poloha alebo aspoň 60 cm od hornej hrany zábrany. Pre tieto účely teda odporúčame detskej postiežky s 3 polohami roštu.
Nie je zábrana ako zábrana

Zábranu čiže bočnici, odporúčame posuvnou. Užahčí Vám prístup k bábätku. Zároveň si môžete postiežku prisunú k Vašej posteli a budete ma tak žahký prístup k nočnému dojčenia a pritom budete ma s bábätkom svoje miesto na spánok. Ovládanie by malo by jednoduché ale bezpečné, aby s ňou nedokázalo diea samo zaobchádza. Skvelou vychytávkou pre väčšie deti, ktoré v noci chodia pi alebo na toaletu, je vybratie niekožkú priečok hradenia. Umožníte mu tak samostatné nočné výlety aj ranné vstávanie.

Ako v bavlnke

Pohodlie a správnu oporu chrbtice zaistí dobre zvolený matrac. Matrac by mal by tvrdší a pevná, ale zároveň priedušná. Skvelou vožbou je napríklad detská matrac s kokosovým vláknom Tom, ktorá je vhodná aj pre monitor dychu. Ako ochranu pred rôznymi nehodami poslúži nepriepustný matracový chránič. Tu vožte nepriepustné, ale priedušné varianty a majte aspoň jeden do zásoby.

Príjemnú atmosféru v detskej postiežke navodí farbičky. Tie môžete kombinova napríklad na perinke, zavinovačke alebo mantinelu. Mantinel plní hneď niekožko funkcií - chráni bábätko pred prievanom, vytvára súkromný kútik a zároveň chráni dieatko pred poranením.

Súprava do postiežky Mickey Minky žlté

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2019 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0