ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 86 €

Anatomický zdravotný vankúš Aqua gel

Snímatežný poah:ÁNO
Pratežný poah:ÁNO
Materiál výplne:paměová pěna
Materiál:polyester
Zapínanie:se zipem
Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týždne

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Vankúš novej generácie.


Tento neobyčajný vankúš pre náročných Vám poskytne pocit sviežosti vďaka svojej vysokej schopnosti rýchlo odvádza teplo. Teda už Vás nečakajú prepotené noci a nepríjemná rana.


Vankúš je vyrobený z nového? Injected memory foam? systému a špeciálne polyuretánové pamäovej peny, ktorá sa prispôsobí Vašim potrebám a rovnomerne podoprie každý tlakový bod. Priedušnos je zaručená dierovaním, ktoré zaisuje vertikálne odvetrávanie.
Vankúš je vhodný pre spánok na boku aj na chrbte, pre alergikov i astmatikov. Vďaka jeho vlastnostiam môžete predchádza problémom s krčnou chrbticou a iným chorobami spôsobenými nekvalitným spánkom.


Povrch tvorí na dotyk vežmi príjemná poahová textílie zo 100% polyesteru. Vrchný povlak Aqua gél je zložený z gélu a textilného materiálu? Hydro-Air 3D? . Chladivý efekt poskytuje pocit sviežosti.

Pre správne udržanie hygienického prostredia je tento povlak je snímatežný a pratežný na 30 ° C.


Vankúš dodávame balený v prenosnej taške.


Rozmer: 70x35x12 cm
CenaKusov
72 €
Spä na Zdravotné vankúše
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0