ODPORÚČAME
Pevný lamelový rošt Duostar
Pevný lamelový rošt Duostar

Praktický a pohodlný postežový rošt Duostar pre bežné spanie. Pružný rošt vhodný pre lôžka...

od 87 €

Vankúš Fillip standard

Snímatežný poah:ÁNO
Pratežný poah:ÁNO
Materiál výplne:polyesterové
Materiál:bavlna
Zapínanie:se zipem
Záručná doba:2 roky
Krajina pôvodu:
Dostupnos:1-2 týždne

Pre nákup produktu je nevyhnutné zvoli jeho variantu podža Vašich požiadaviek

Vankúš Fillip štandard je priedušný s príjemným povrchom, vhodný pre alergikov a astmatikov - možné pra do 60 ° C.

Pomocou zipsu je možné vežmi žahko upravi objem výplne podža individuálnych potrieb zákazníka. Vďaka prešívanie drží vankúš lepšie tvar.

Český výrobok.

Kolekcia Filip je vhodná najmä pre alergikov, ďalej je určená do zdravotníckych a sociálnych zariadení a pre verejný sektor.

Vysoká akos a trvalinvost výrobkov je zaručená povrchovým materiálom zo sypkovina - zo 100% bavlny. Náplň tvorí rúno zo 100% značkového polyestereu (duté vlákna) zn. WELLMAN. Svojim hladkým povrchom, väčším množstvom vzduchu, pružnosou, žahkosou a hygienickú nezávadnosou spríjemní komfort spanie.

Výrobky Fillip a Fillip STANDARD sú neustále zdokonažované a ich kvalita je sledovaná autorizovanými skúšobňami, najmä Textilnom skúšobným ústavom v Brne a Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne.

Výhodou je žahká údržba podža vyznačených pracích symbolov. Vzhžadom ku kvalite spracovania a použitým materiálom je možné pra tieto výrobky do 60 ° C.

Tovar je balené v luxusnej taške.

CenaKusov
Rozměr 50x70 (500g) zip 16 €
Rozměr 70x90 (900g) zip 26 €
Rozměr 40x60 (350g) zip 14 €
Spä na Vankúše
My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobca nábytku. Široký sortiment tovaru. Český výrobca matracov. Kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás budeme informova. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0