+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1  1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Matrac Sultán
Latexový matrac Sultán latex T4

Tento matrac Sultán latex T4 použitím latexu zabezpečuje komfortný spánok. Pocitovo je pr...

od 274 €

Matrac do postiežky

Pre pokojný a zdravý spánok pre tých najmenších ponúkame kvalitný matrac do postiežky v rôznych prevedeniach. Vybra si môžete z rôznych rozmerov a použitého materiálu.
Detský matrac Jirka

Z prírodného materiálu - kokosového vlákna ponúkame detský matrac Tom. Tento prírodný materiál zaručuje vynikajúcu pružnos a vzdušnos. Je potiahnutý snímatežným a pratežným poahom. Matrac je vhodný pre deti do hmotnosti 20 kg.


Ďalší z radu detských matracov je matrac do postiežky Jirka. Tvorí ho purové jadro o hrúbke 5 cm, ktoré je potiahnuté vatelínom  a plátom s detskými motívmi. Matrac je taktiež vhodný do hmotnosti až 20 kg.


Posledný z radu týchto matracov je matrac do postiežky Kuba, ktorý je z polyuretánovej peny štandardnej tuhosti. Jej výška je 8 cm. Matrac je opatrený pratežným a snímatežným poahom.


iac o pratežných poahoch si môžete prečíta v článku o typov poahov. Občas sa stane, že sa diea v noci pociká,  alebo matrac poleje a vy máte starosti, ako túto škvrnu vysuši. Na tento účel slúžia chrániče na matrace. Ponúkame priepustné aj nepriepustné. Viac sa o chráničoch  dozviete tu.

 

 

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2019 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0