+420 511 146 749
KOŠÍK 0 Ks: 0 €
Partnerské matrace 1 1 zdarma od 188Eur. Matrac máme skladom.
ODPORÚČAME
Matrac Sultán
Latexový matrac Sultán latex T4

Tento matrac Sultán latex T4 použitím latexu zabezpečuje komfortný spánok. Pocitovo je pr...

od 274 €

Druhy pien matracov Materasso

Pri výrobe matracov kladie Materasso dôraz na tri faktory, ktoré významnou mierou ovplyvňujú život človeka:

 • Zdravie - člověk strávi 1/3 života na lôžku. Kvalitný spánok je rovnako dôležitý ako kvalitná strava. Nekvalitným spánkom alebo jeho nedostatkom môžete zníži imunitu vášho organizmu a tým ohrozi svoje zdravie.
 • Príroda -človek je neoddelitežnou súčasou prírody. Človek bez prírody by nebol človekom a matrac, na ktoré človek spí ho môže vráti spä, bližšie k prírode.
 • Pohodlie - ak sa počas spánku cítite príjemne a pohodlne, môže sa pre Vás sta skutočným a dokonalým odpočinkom, počas ktorého sa vaše telo a mysež regeneruje.

Charakteristika pien použitých na výrobu matracov Materasso:

Matrace z PUR peny

 • PUR pena - patrí medzi základné materiály při výrobe matracov. Je vyrábaná z kvalitních surovín a materiálov. Jedná se o zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa na výrobu matracov. Hustota PUR pien matrací Materasso sa pohybuje od 25kg/m3.
  Druhy PUR peny:
  Eliacell - špeciálna PUR - pena s hustotou 35kg/m3. Sanitized - dalšia úprava peny, ktorá likviduje baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy. Pena Sanitized zaisuje skutočne zdravé a čisté prostredie pre spánok.

 • HR pena - sa nazýva aj studená pena. Pena je pružná, vzdušná a zachovává si uvedené vlastnosti po celú dobu životnosti. Firma Materasso používa penu od hustoty 40kg/m3. HR-pena má otvorenú bunkovú strukturu a umožňuje výborné polohovanie na roštech.
  HR pena - s ULTRAFRESH úpravou likvidujú baktérie, pliesne, huby, roztoče a ďalšíe mikroorganizmy. V spojení s pratežným poahom dokážu zabezpeči suchú, zdravú klímu celého matraca a pohodové, zdravé a čisté prostredie pre zdravý spánok.

 • Pena PolarGel – jedná sa o sviežu a chladivú penu, ktorá je netoxickú a bola vyrobená bez akýchkolvek nestálych prchavých substancií. Tato pena je vysoko elastická a maximálne komfortná. Jako vrchná vrstva jadra matraca zabezpečuje neopakovatelný pocit sviežosti. Je vhodná pro kombináciu s viscoelastickou (lenivou) penou, kde eliminuje jej hřejivost. Spánkom na matraci s penou PolarGel bude pre Vás jedinečnou osviežujúcou relaxáciou.

 • Pena Nightfly – komfortná pena so špičkovými parametrami, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metodou. Pena má vysokou bodovou elasticitu a odolnost voči deformácii. Při použití v matraci sa jej povrch stane príjemný so zabezpečením optimálnej opory chrptice.

  Matrace z biogreen peny
 • Pena Biogreen je v ponuke společnosti už niekolko rokov a jej kvalita je potvrzená mnohými zákazníkmi. Pena Biogreen ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnovitežných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie šetrí nᚠekosystém a zároveň prináša čás prírody do našej spálni. Suroviny vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom - ricinovým olejom, ktorý sa už roky využíva vo farmácii. Pena Biogreen je napuštěná výažkom z Aloevera, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca a likviduje roztoče a baktérie.

 • Pena LAZY-FOAM – viskoelastická pena je garantom maximálního komfortu počas spánku. Dokáže sa optimálne prizpôsobi tvaru ludského tela vďaka svojej schopnosti reagova na teplo a tlak. Pôsobením tepla viskoelastická pena mäkne a tím dochádza k rovnomernému rozloženiu váhy a znižovaniu priemerného tlaku pôsobiaceho na organizmus. Počas spánku dochádza k uvolneniu svalov a k celkovej relaxácii organismu. Matrace z viskoelastické peny sú vhodné najmä pre starších žudí a pre tých, ktorý majú radi vysoký komfort a pohodlie.

 • EvoPoreHRC pena nová generácia máteriálov pre výrobu matracov s revolučnou stálosou všetkých dôležitých parametrov pri zmenách klímy. Nová štruktúra buniek HRC peny sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosami a zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Štruktúrovaný mix buniek lepšie odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku oproti matracom zo studených, latexových a PUR pien. EvoPoreHRC je nová dimenzia pre najvyššiu úroveň spánku a zdroj energie pre aktívny život. Príkladom je matrac Swiss duo, ktorá je v akcii 1 + 1.

  Matrac Zdeněk v akcii 1 + 1
 • AventO2 – inovativny materiál s výnimočnými vlastnosami pre moderné matrace. Kvalita peny je umocnená pridaním aktivnych prírodných zložiek – ukžudňujúcich levandúž a liečivých švajčiarskych byliniek.
  AventO2 je:
  jedinečný komfort pre vašu životnú pohodu, ktory sa excelentne formuje a prizpôsobuje tvaru vášho tela. Fontána energie a zdroj pre vitálne funkcie. Probudíte sa svieži a odpočinutý. Optimálna klíma, lebo AventO2 reguluje vlhkost vyrovnáva teploty. Výnimočná životnost pretože materiálová odolnost je voči vlhkosti a teplote excelentná.

 

My Vám zavoláme
Zadajte svoje tel. číslo
Š 2007-2019 I-MATRACE.SK
Naše obchody

Navštívte niektorý z našich obchodov. Predajom nábytku sa zaoberáme už viac ako 20-rokov a za tú dobu sme nazbierali veža skúseností. Akcent Nábytek Slovenský výrobce nábytku. Široký sortiment zboží. Český výrobce matrací. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Slovenský Katalóg web stránok Najnakup.sk A ako sa tovar dostane až k Vám domov? Prepravu zaistíme a o priebehu prepravy Vás informujeme. Matrace pre Vás. To sú i-matrace.sk.

Webdesign: studioQe
0